Witamy serdecznie na naszej stronie.

Firma INWEST KAPITAL powstała w 2014 roku. Jej główny profil to budowa i sprzedaż domów jednorodzinnych. Jak dotąd, wszystkie inwestycje budowlane naszej firmy zlokalizowane są w gminie Niedrzwica Duża. Stąd pochodzimy, tu mieszkamy, znamy ten rynek i dlatego tu budujemy.

Zajęliśmy się budowaniem domów z zamiłowania do kierowania złożonymi procesami, jak i z powodu widocznej na rynku nieruchomości luki podażowej w segmencie „dom dla Kowalskiego”. Swoje inwestycje budowlane przygotowujemy i realizujemy tak, aby dom przeznaczony na sprzedaż był wygodny, funkcjonalny, bezpieczny i estetyczny. Aby osiągnąć swoje założenia, wszystkie prace wykonujemy profesjonalnie i zawsze kupujemy sprawdzone materiały budowlane. Najważniejsze dla nas jest to, aby nasi klienci byli zadowoleni ze swojego domu.

Nie jest sztuką wybudować dom i wydać na niego kolosalnie dużo pieniędzy. Nie jest również sztuką wybudować dom pełen błędów wykonawczych i w ten sposób zaoszczędzić dużo pieniędzy. Prawdziwą sztuką jest wybudować bezpieczny dom dostosowany do klienta pod względem estetycznym, funkcjonalnym i przede wszystkim finansowym. To dzięki zrozumieniu tych teorii postanowiliśmy zająć się budowaniem domów.

UNIKALNE DOŚWIADCZENIE

Mówi się, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi na sprzedaż, a trzeci dla siebie. My zrobiliśmy inaczej. Pierwsze z naszych domów, które powstały jeszcze przed otworzeniem firmy, wybudowaliśmy dla siebie. Mieszkamy w nich do dziś.

MATERIAŁY I WYKONAWCY

Dobór odpowiednich materiałów jak i wykonawców to bardzo ważne kwestie w procesie budowy domu. Będą one miały wpływ na czas potrzebny do zakończenia budowy, oraz na późniejszy komfort w użytkowaniu domu.

ORGANIZACJA PROCESU BUDOWY

Mamy całościowe podejście do procesu budowy domu. Dzięki temu możemy działać na wielu poziomach jednocześnie. Swoje budowy prowadzimy w przemyślany i dobrze zorganizowany sposób.

BUDUJĄC DOMY WSPÓŁPRACUJEMY Z

© Copyright 2019 by INWEST KAPITAL Król i S-ka Sp. J.