OPIS INWESTYCJI

Firma INWEST KAPITAL ma przyjemność zaprezentować kolejną swoją inwestycję budowlaną, o nazwie „Domy w zaciszu”, w ramach której powstaną domy na sprzedaż w miejscowości Niedrzwica Duża koło Lublina. Będą to wybudowane w swoim bezpośrednim sąsiedztwie dwa domy jednorodzinne, wolnostojące, zlokalizowane w miejscowości Niedrzwica Duża przy ul. Bełżyckiej. Jeden z nich to dom z użytkowym poddaszem, zaś drugi to klasyczny dom parterowy. Obie działki mają powierzchnię po 1000 mkw.

Budynki przeznaczone zostaną do sprzedaży w stanie deweloperskim (wszystkie instalacje, tynki, posadzki, schody żelbetowe, ocieplone poddasze, kompletne centralne ogrzewanie) wraz z pozwolenie na użytkowanie i oczywiście z możliwością założenia odrębnej księgi wieczystej dla każdej nieruchomości. Działki zostaną ogrodzone a podjazdy, chodniki i tarasy utwardzone kostką brukową.

Planowany termin oddania do użytku domów z tej inwestycji to III kwartał 2019 r.

Mimo tego, że do zakończenia inwestycji mamy jeszcze trochę czasu, oba domy znalazły już swoich nabywców. Przyszłym właścicielom serdecznie gratulujemy 🙂

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Typ projektu Domy wolnostojące
Liczba powstałych nieruchomości 2
Powierzchnie domów dom parterowy - 92,82 mkw
dom z poddaszem - 146,62 mkw
Powierzchnia działek działka nr 835/3 - 1001 mkw
działka nr 835/4 - 1000 mkw
Ceny domów dom parterowy - SPRZEDANY
dom z poddaszem - SPRZEDANY
© Copyright 2019 by INWEST KAPITAL Król i S-ka Sp. J.