OPIS INWESTYCJI

„Własny kąt” to kolejna inwestycja budowlana firmy INWEST KAPITAL, w ramach której powstają domy na sprzedaż w Niedrzwicy Dużej koło Lublina. Jest to kompleks 2 domów jednorodzinnych w zabudowie wolno-stojącej, położonych w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. Budowa tych domów realizowana jest w miejscowości Niedrzwica Duża przy ul. Za Torami.

Cena 450 000,00 PLN dotyczy stanu deweloperskiego (wszystkie instalacje, kompletne centralne ogrzewanie z kondensacyjnym piecem gazowym, tynki, posadzki, schody, ocieplone i zabudowane poddasze, wykonane ocieplenie zewnętrzne wraz z elewacją, działka ogrodzona, podjazd, chodnik, taras i odwodnienie utwardzone kostką brukową). Wjazd na działkę odbywa się bezpośrednio z gminnej drogi asfaltowej (ul. Za Torami). Mimo swojej niewielkiej powierzchni, działka daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni wokół domu (ogród, altana, wiata, dodatkowy garaż itp.).

Dom zawsze sprzedajemy wraz z pozwoleniem na użytkowanie.

Termin zakończenia prac budowanych na tej inwestycji to II kwartał 2020 roku, zaś termin możliwego przeniesienia własności to III kwartał 2020 roku.

Co zyskasz decydując się na kupno domu pod Lublinem?

·         własną ziemię, własną przestrzeń i możliwość jej swobodnej adaptacji,

·         możliwość aktywnego wypoczynku na własnej działce,

·         codzienny kontakt z naturą dający niesamowity relaks,

·         niskie koszty utrzymania nieruchomości bez obowiązkowych opłat czynszowych,

·         szybki i wygodny dojazd do miasta trasą szybkiego ruchu S19,

Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne pod Lublinem. Budujemy domy wolno stojące jak i w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Zapewniamy proste, a zarazem ciekawe i funkcjonalne projekty domów oraz wysoką jakość wykonania z zastosowaniem profesjonalnych materiałów.

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Typ projektu Domy wolnostojące
Liczba powstałych nieruchomości 2
Powierzchnia jedengo domu 123 mkw
Powierzchnia działek 1061/10 (1) - 580 mkw
1061/10 (2) - 580 mkw
Ceny domów 1061/10 (1) - 450 000,00
1061/10 (2) - 450 000,00
© Copyright 2019 by INWEST KAPITAL Król i S-ka Sp. J.